להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  בטיחות ברכבי סוזוקי
 


בטיחות ברכבי סוזוקי

סוזוקי היא היצרנית הרביעית בגודלה ביפן והשמינית בעולם. בשנת 1955 החלה החברה בייצור מכוניות לאחר כמה שנים שייצרה אופנועים בהצלחה. בשנות ה- 80 של המאה הקודמת עשתה החברה את הפריצה הגדולה שלה כאשר החלה שיתוף פעולה עם ענקית הרכב האמריקנית ג'נרל מוטורס והחלה בייצור ושיווק של שתיים מן ההצלחות הגדולות של החברה עד היום: ג'יפ SJ (סאמוראי) ודגם סוויפט ולאחר מכן דגם המיני ג'יפ הראשון בעולם הויטארה. דגמים אלה הפכו את סוזוקי ליצרנית מובילה בעולם ועד היום שמה מזוהה איתם.
שיתוף הפעולה עם חברת GM הוליד לא רק גידול במכירות ופיתוח של דגמים חדשים, אלא גם את הדגש המיוחד שניתן בסוזוקי לנושא הבטיחות.

בטיחות בסוזוקי – סוזוקי סוויפט
סוזוקי סוויפט הוא אולי הדגם המזוהה ביתר עם סוזוקי בישראל. זה הדגם שבעזרתו נכנסה החברה לשוק הישראלי בשנות השמונים למרות חרם הנפט שהטילו הערבים. סוזוקי סוויפט זכתה כבר 63 פעמים בתואר רכב השנה ברחבי העולם והיא מדורגת ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר – 5 כוכבים במבחן הבטיחות המוביל  EURO NCAP . הדגם מכר עד היום למעלה משני מליון רכבים בתשע עשרה מדינות, ובישראל מוכר דגם זה כרכב הקומפקטי המבוקש ביותר. נתונים אלה עושים את הרכב לאחד המוצלחים בעולם וכדי לדבר על נושא הבטיחות של רכבי סוזוקי מוטב לדבר על סוזוקי סוויפט.

מפרט הבטיחות של סוזוקי סוויפט
מפרט הבטיחות של סוזוקי סוויפט מאפיין את היצרנית לגבי כל הדגמים שלה וניתן להתרשם כי לא מדובר בעוד רכב, אלא ברכב שתשומת הלב היתרה לנושא הבטיחות העניק לו את חמשת הכוכבים במבחן הבטיחות היוקרתי שהוזכר. אפשר להתחיל עם אביזרי הבטיחות בתוך הרכב: סוזוקי סוויפט מצויידת בכריות אוויר קדמיות SRS כולל אפשרות לנטרול כרית אוויר קדמית לנוסע שליד הנהג, ברכב זוג כריות אוויר צידיות המשולבות בצידי המושבים הקדמיים וגם הם SRS. יש ברכב זוג כריות אוויר מסוג וילון SRS וכן כריות אוויר להגנה על הברכיים SRS לנהג. חגורות הבטיחות הקדמיות הן בעלות 3 נקודות עיגון, כולל קדם מותחן, מגביל כוח וכיוון גובה. בשלוש חגורות הבטיחות האחוריות יש גם 3 נקודות עיגון כולל נקודת עיגון לכסא תינוק וכן עיגון קשירה למושב תינוק. בנוסף יש בדלתות האחוריות מנגנון הגנה מפני פתיחה של הדלתות האחוריות על ידי הילדים בזמן הנסיעה.

סוזוקי סוויפט – בטיחות מכאנית
בנושא הבטיחות המכאנית של הרכב נעשו מאמצים רבים כדי לצייד את הרכב במיטב העזרים בכל התחומים המכאניים של הרכב על מנת להגיע לרמת הבטיחות המקסימלית. בדלתות יש קורות הגנה למקרה של תאונה, יש ברכב מערכת ABS למניעת נעילת גלגלים, מערכת EBD לחלוקת עומסי בלימה וכן מערכת בקרת יציבות אלקטרונית של הרכב, מערכת בקרת מדרון, סייען לבלימה, פנס בלימה אחורי מוגבה ומתקן אימובילייזר לשמירה על הרכב מפני גניבות.
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים