להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  מחירון רכב- מדד אובייקטיבי לרכב
 


מחירון רכב- מדד אובייקטיבי לרכב
 
כל אדם אשר מעוניין לדעת מהו שווי הרכב אותו הוא מעוניין למכור או מהי העלות המקובלת לרכב אותו הוא מעוניין לקנות יוכל להיעזר במידע המופיע במחירוני רכבים. במאמר זה יוסבר מהו מחירון רכבים, מדוע הוא כה חשוב וכיצד הוא משמש כלי עזר יעיל לחישוב הוצאות אחזקתו של הרכב אותו עתידים לרכוש.
 
מהו מחירון רכב?
 
מחירון רכבים בא בדמות חוברת מודפסת או מאגר מידע אינטרנטי המכיל נתונים רבים, ביניהם מחירי רכבים ושוויים בשוק, שנתון הרכב, רמת הגימור שלו, מצבו של כלי הרכב ומידע אודות רכבים פופולאריים אשר נמכרים בשוק כלחמניות חמות אל מול רכבים שנמכרים פחות וזאת בהתאם לביקוש ולהיצע של ציבור האנשים המוכרים וקונים רכבים. כמו כן יש עדכונים כלליים המשפיעים באופן רוחבי על כל כלי רכב המוצע למכירה (כמו ההשפעה של מקור הרכב כחברת ליסינג, משרד הביטחון, השכרת רכב, וכו' על המחיר).
מדי חודש יוצא לאור מחירון רכב מעודכן, וזאת משום השינויים הרבים בשוק הרכבים ובכלכלה העולמית. שינויים אלו מושפעים מגורמים רבים ויכולים לבוא לידי ביטוי בעליית המדד של המחירים לצרכן, ירידה בביקוש לרכבים או עלייה בביקוש, שינוי בשווי מטבע זר ועוד. אם בעבר, מחירוני הרכבים יצאו לאור במתכונת של חוברת, כיום הכלי החזק והיעיל ביותר הוא האינטרנט, ורוב הצרכנים משתמשים בו לשם חיפוש מידע וביצוע פעולות שונות. לכן, המחירונים המקוונים זוכים לכמות ביקורים גדולה של גולשים בהשוואה אל מחירונים מודפסים.
 
היתרונות של מחירוני רכב אונליין רבים. הם זמינים בכל יום ובכל שעה ומתעדכנים בזמן אמת, ולכן הגולש יכול להסתמך על כך שהנתונים שיוצגו בפניו הם הנתונים הרלוונטיים ביותר. בנוסף, כל אדם אשר מתכנן לרכוש רכב צריך לקחת בחשבון את כל הנתונים אשר ישפיעו על אחזקת רכב. מחירון רכב יעזור לכל אדם להעריך מה יהיה הסכום הכספי השנתי אותו הוא יצטרך להוציא על אחזקתו של הרכב, בהתאם למספר השנים בו נמצא הרכב על הכביש, המצב הכללי שלו, הקילומטראז' ונתונים נוספים.
 
מחירון רכב- לקנות או לא לקנות?
 
פרמטרים רבים משפיעים על החלטתו של אדם באם לקנות רכב ואיזה דגם רכב הוא מעוניין לרכוש. אחד מהשיקולים המרכזיים הוא התחזוקה העתידית של הרכב. יש לקחת בחשבון כי מחיר הרכב ברור לקונים אותו אך חשוב גם לבצע הערכה של הוצאות התחזוקה שלו, נושא אשר נזנח לעיתים קרובות. עיון מדוקדק בנתונים של הרכב המופיעים במחירון ובדיקה של הרכב על ידי איש מקצוע יספקו למתעניינים מידע מקיף אודות מצבו ויאפשרו להם להעריך מאילו בעיות הוא עלול לסבול בעתיד ומה תהיינה הוצאות התחזוקה השנתיות שלו. אם למשל מדובר ברכב משומש אשר גמע קילומטרים רבים, עבר תאונות דרכים ובילה זמן רב במוסך כדאי לשקול בשנית האם קניית רכב זה תשתלם.
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים