להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  לוח רכב- כלי עזר יעיל
 


לוח רכב- כלי עזר יעיל
 
מדי שנה אנשים רבים מוכרים וקונים רכבים חדשים ורכבי יד שנייה. כל אדם אשר מחליט לרכוש רכב יודע מיהו היצרן ומהו הדגם של הרכב בו הוא מעוניין. מאמר זה יעסוק בכל הקשור אל תפקידם של לוחות הרכבים וכיצד הם משמשים כלי עזר בבחירת הרכב המתאים.
 
מהו לוח רכב?
 
לוח רכב הינו לוח בו אנשים מפרסמים מודעות של רכבים אותם הם מעוניינים למכור ודגמי רכבים שונים אותם הם מעוניינים לקנות. לוח רכב הינו אחד הלוחות היעילים ביותר שכן מדובר בלוח דינאמי המתעדכן כל הזמן.  לוח רכב איכותי הוא לוח אשר מאגד מאגר מידע גדול מאוד של רכבים ומקודם בצורה מקצועית באינטרנט, כך שאנשים רבים מודעים אל קיומו ונכנסים אליו.
יש לקחת בחשבון כי הנראות ואופן הפילוח של כל לוח מודעות חשוב מאוד, וזאת משום שאין אדם אשר מעוניין לבזבז שעות מזמנו על מנת לחפש רכב של יצרן מסוים ומדגם מסוים. הנראות ואפשרויות הפילוח והסינון הם אלו שיקבעו בסופו של דבר את נוחות השימוש בממשק הלוח, את היעילות שלו והאם האדם הרוכש אותו או הגולש אשר מבקר בו ישתמשו בו בשנית וימליצו עליו לאנשים נוספים התרים אחרי רכב או מעוניינים לפרסם למכירה את רכבם.
כיום, לוחות של רכבים מתפרסמים גם בעיתונים היומיים וגם ברשת האינטרנט. רוב האנשים מעדיפים את הלוחות המתפרסמים באינטרנט וזאת משום שהם מאפשרים לבם לרכוש או למכור את רכבם בצורה המהירה ביותר. היתרונות של לוחות רכב באים לידי ביטוי בכך שהם זמינים כל יום במשך כל שעות היממה, הממשק משתמש שלהם ידידותי לגולשים, הקטגוריות ושדות הפילוח שלהם ברורים ומאפשרים לכל אחד לאתר את הרכב בו הוא מעוניין תוך זמן קצר, ומאגר המידע מתעדכן בזמן אמת וכל אחד אשר נכנס אל אתר המציג לוח רכבים נחשף למודעות הרלוונטיות ביותר.
 
מציאת רכב סוזוקי בלוח רכבים
 
כל לוח רכב חייב להיות בנוי בצורה הפשוטה, להכיל מאגר נתונים עדכני ואפשרות לפילוח מדויק של הרכב בו הצרכן מעוניין. אם לדוגמא הצרכן יחליט כי הוא מעוניין לרכוש רכב של היצרן סוזוקי, הוא יוכל לאתר את רשימת הרכבים הרלוונטיים במינימום זמן וליצור קשר מיידי עם בעלי המכוניות.
בכל לוח תהיה האפשרות להגיע למודעות הרלוונטיות ביותר על ידי סימון ובחירת נתונים שונים, כמו למשל האזור בארץ בו מעוניינים לקנות או למכור את הרכב, סוג הרכב בו מעוניינים (פרייבט, מסחרי וכולי), יצרן הרכב, הדגם, השנתון של הרכב, דרישה לרכב חדש או משומש, רכב בעל תיבת הילוכים אוטומטית או ידנית, מנוע דיזל או בנזין וטווח המחירים בו הצרכן מעוניין.
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים