להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  רכישת רכב – נסו את שיטת הליסינג
 


רכישת רכב – נסו את שיטת הליסינג

שיטת ליסינג ברכישת רכב היא שיטה שמאפשרת לרכוש רכב ללא צורך במזומן בסכומים גדולים. ליסינג היא שיטה שבה חברת ההשכרה רוכשת את הרכב עבור הלקוח המשלם לה סכום ראשוני קטן יחסית ואת יתרת המחיר פורע בתשלומים חודשיים שהוא משלם לחברת ההשכרה. שני הייתרונות הגדולים לרכישה בצורה זו הם: אין צורך להביא מזומן והעובדה שהלקוח יכול להחליף את הרכב בתקופת הליסינג ונהנה גם משירות תיקונים על חשבון חברת ההשכרה. ליסינג הוא כמו ביטוח חיים – אתה משלם עבור ביטוח חיים ויש מי שדואג לך מרגע זה. בליסינג הדבר דומה. הלקוח משלם עבור הרכב ויש מישהו שדואג לו מכאן והלאה. ביטוח חיים נותן לאדם שקט נפשי וזמן לעשות את מה שהוא אוהב ללא חשש לעתידו או לעתיד משפחתו וכך גם רכישת רכבים בשיטת הליסינג.
 
סוגי ליסינג שונים
יש שני סוגי ליסינג עיקריים – ליסינג מימוני וליסינג תפעולי.
ליסינג מימוני – בסוג זה של ליסינג הלקוח מחוייב לכסות את הריבית על הסכום ששילמה חברת ההשכרה על הרכב וגם את הפחת של הרכב כתוצאה מהשימוש בו. כדי לקבל את הרכב משלם הלקוח סכום ראשוני ולאחריו סכום חודשי קבוע. בתקופה זו הלקוח הוא בעל הרכב והתשלום עבור תיקונים וטיפולים חלים עליו.  בסיום תקופת הליסינג – תקופת ההשכרה, יכול הלקוח להחליט האם לרכוש את הרכב או להחליפו בחדש. במידה והחליט לרכוש יצטרך לשלם את יתרת התשלום עבור הרכב, ובמידה והחליט להמשיך ולהשכיר את הרכב ימשיך לשלם את התשלום החודשי שנקבע.
ליסינג תפעולי – בסוג זה של ליסינג חברת ההשכרה היא שמתחזקת את הרכב ועושה לו את הטיפולים הדרושים ומשלמת את האגרות הנדרשות. בליסינג מסוג זה התשלום יותר גבוהה מליסינג מימוני והרכב רשום בבעלות חברת ההשכרה ולא על שם הלקוח. ליסינג מסוג זה מתאים לחברות המספקות רכבים לעובדיהם הרוצות להוריד לעליהם את כל הצורך בטיפול ברכב. כמו בדוגמא של ביטוח חיים הרעיון כאן הוא להוריד את הלחץ מהעובד ולהשאיר לו את מלוא הזמן לעבודתו החשובה בחברה. גם ללקוחות פרטיים יש מסלול של ליסינג תפעולי, אך שם הלקוח הוא שמשלם את הוצאות הטיפול ואחזקת הרכב.
 
ליסינג – לכל יצרני הרכב
שיטת הליסינג עובדת עם כל יצרני הרכב מהעולם. אחד היצרנים הבולטים כיום היא יונדאי הקוריאנית שנכנסה לשוק הרכב הישראלי בשנת 1994 ומאז היא מגדילה את נתח המכירות שלה עוד ועוד. יונדאי i20 הוא אחד הדגמים הפופולאריים של חברת יונדאי שנחשב ליורש של הגטס המפורסם. רכב זה הוא בעל שתי דלתות ומגיע במנוע 1.6 או 1.4 העיצוב של יונדאי i20 זורם ובעל נוכחות ותא המטען של יונדאי i20 מרווח ותא הנוסעים מאד נוח. יונדאי i20 הוא רכב קטן בעל ביצועים מרשימים וניתן לרכוש גם אותו בשיטת הליסינג.
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים