להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  ביטוח מקיף
 

ביטוח מקיף לרכב – שקט נפשי לחיים

רכישת רכב חדש היא עסק יקר ועשוייה להימשך שנים ארוכות. רוב הרוכשים רכב חדש לוקחים הלוואה ארוכת טווח ומחזירים אותה במשך כמה שנים. הוצאה זו נראית מחוייבת המציאות בחברה המתקדמת שבה אנו חיים, המכתיבה החלפת רכב כל כמה שנים. בנוסף לכך, כל כמה שנים משתנה הסטטוס שלנו שמחייב החלפת הרכב. בהתחלה אנו רווקים, ולאחר מכן נשואים, ואז מגיעים ילדים וכל שלב כזה מחייב התייחסות שונה לרכישת רכב.
ביטוח מקיף לרכב, מיד אחרי ביטוח חובה לרכב, הוא הביטוח הנחוץ לכל בעל רכב. ביטוח רכב מקיף שומר עליכם מפני התמוטטות כלכלית במקרה של אסון כתוצאה מתאונה, התנגשות או כשל טכני ברכבכם. ביטוח מקיף לרכב מאפשר לכם לנסוע בראש שקט ביודעכם, כי גם במקרה של תקלה, תאונה, גניבה, פגעי מזג אויר, פגיעה ברכוש או ברכב של אדם אחר עם רכבכם אתם מכוסים בפני התביעות וההוצאות שתידרשו לשלם לצד ג' או לעצמכם (במקרה שרכבכם נפגע או נגנב).
ביטוח מקיף לרכב איננו סיסמה בלבד, הוא אכן מקיף את כל האפשרויות הקיימות וניתן להרחיבו לכל אספקט הקשור בביטוח רכב.
 
מה מכסה פוליסת ביטוח מקיף לרכב?
הפוליסה מכסה אובדן או נזק שנגרמו לרכב עקב גניבה, פגעי מזג אויר, התפוצצות, התלקחות, אש, ותאונה מכל סוג שהוא. על כיסויים אלה ניתן להוסיף כיסויים נוספים, אך לא לגרוע מהם. חברות ביטוח רבות מוסיפות הטבות, כאלו לנהגים ותיקים או ללקוחות מועדפים שלהם או בתוספת תשלום מעבר לביטוח המקיף הבסיסי.
 
ביטוח רכב מקיף חלקי
בשנת 2004 אושר במשרד האוצר והפיקוח על הביטוח למכור פוליסת ביטוח רכב מקיף המכילה רק חלק מהביטוח שנקבע על ידי משרד התחבורה. כלומר, ביטוח רכב מקיף חלקי. ישנן שתי אפשרויות לשווק פוליסה חלקית כזו:
1. ביטוח רכב מקיף ללא ניזקי תאונה שבו תישא חברת הביטוח בעלויות הנזקים כמפורט בביטוח המקיף אך ללא נזקים העלולים להגרם בעקבות תאונת דרכים.
2. ביטוח רכב מקיף ללא כיסוי גניבה שבו חברת הביטוח תכסה עלויות של נזקים לרכב כמפורט בביטוח המקיף אך ללא כיסוי לגניבת הרכב.
ביטוח רכב מקיף חלקי מוזיל את הוצאות הביטוח, שכן אין המבוטח משלם עבור כל סעיפי הביטוח המקיף אלא רק עבור החלקים הרלוונטים עבורו ועל פי יכולותיו הכספיות. בחירה באחד המסלולים החלקיים מוזילה את הוצאות הביטוח לרכב, שיכולות להיות מאד משמעותיות עבור בעלי רכב רבים.
ביטוח רכב מקיף הוא הביטחון שלכם להמשך חיים סבירים גם לאחר תאונה או ארוע אחר העלול לשבש את מהלך החיים שלכם לחלוטין. גניבת רכב או פגיעה ברכב עלולים להתרחש תמיד וכן תאונות דרכים. למרות שכולנו מתפללים שלא ייגרם לנו כל נזק או תאונה הרי שבפועל אין לנו ידיעה האם ולמי זה יקרה. ביטוח רכב מקיף משרה אווירת ביטחון ורוגע על כל בעלי הרכבים

 

 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים