להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  מוסכים מורשים
 


מוסכים מורשים

מוסכים מורשים הם בעלי רשיון ממשרד התחבורה לעסוק בתיקון מכוניות. מוסכים מורשים נמצאים בפיקוח של משרד התחבורה והם צריכים לעמוד בסטנדרטים שקבע המשרד. כמו ביקור אצל רופא גם ביקור עם הרכב במוסך הוא מחוייב המציאות. בדיקת רכב תקופתית, ללא קשר עם תקלות או קילקולים ברכב מתבקשות והיא עשוייה למנוע תקלות וקילקולים באמצע הדרך.
 
מוסכים מורשים – בדיקה תקופתית
טיפול ברכב חייב להיעשות במוסך מורשה. מוסכים מורשים בלבד יכולים לתת לכם אחריות שמאחוריה מחויבות לתקינות הרכב שלכם. מוסכים מורשים מטפלים בסוגים שונים של רכבים ולא כל מוסך יודע לטפל בכל סוגי הרכב. אם אומרים לכם אחרת התייחסו בחשדנות למוסך ולבעליו. בדיקה תקופתית לרכב חשובה ביותר והיא מונעת תקלות בדרך. טיפול תקופתי יבטיח לכם כי החלקים המכאניים של הרכב פועלים כמו שצריך, שהצמיגים במצב נסיעה, שמערכת הבלמים תקינה ושכל יתר החלקים ברכב מתפקדים באופן סדיר. טיפול תקופתי במוסך מורשה הוא כמו הקדמת תרופה למכה.
 
מוסכים מורשים – אמינות ומקצועיות
הדעה הקדומה שטיפולים במוסך מורשה יקרים יותר ממוסכים אחרים מוטעית. דווקא מוסכים לא מורשים שאולי מציעים לכם מחירים נמוכים ומרווחים על ידי קיצורי דרך בטיפול ברכב שלכם יכול לעלות לכם הרבה יותר ממה שתכננתם. כשמדובר בבטיחות של חייכם (ובזה מדובר) אין מקום לקיצורים ולעיגול פינות. שום תירוץ של מוסכניק' לא מורשה לא יחזיר לכם את ביטחון הרכב לאחר שמש/הו השתבש כתוצאה מטיפול לא נכון. מוסכים מורשים מספקים לכם עבודה מקצועית ומהימנה ואתם יכולים לעלות חזרה על הכביש בבטחון מוחלט. מוסכים מורשים מעבירים לעובדים שלהם הדרכות והכשרות בכל החידושים האחרונים בעולם הרכב ואתם יכולים להיות בטוחים כי הרכב שלכם מקבל את הטיפול הטוב והחדשני ביותר שניתן לקבל.
יש גם מוסכים מורשים שמתמקדים בסוג מסויים של יצרן או כמה יצרנים והם מתמחים בטיפול ברכבים אלה באופן ששום מוסך אחר לא ידע לעשות. את הרשיון לעסוק בתיקונים של יצרנים מסויימים נותנים היבואנים המורשים מטעמם ושאת לאחר שבדקו את המוסך ויכולותיו. למכוניות מסוג טויוטה או מזדה וכדומה יש מוסכים מורשים שמטפלים ברכבי החברה הספציפית
מוסך מורשה לטיפול ברכבי מאזדה
יש מוסכים מורשים שמתמחים בטיפול ברכבי מאזדה. מאזדה 3, 5, 6 שהוא רכב השרד של מאזדה, וגם מאזדה MX5 הספורטיבית.
מאזדה 3 הוא הדגם המשפחתי של מאזדה ונחשב כדגם הבסיס של מכירות החברה. מאזדה 3 נחשב לרכב מפנק בעל רמת גימור גבוהה וביצועים נהדרים. צריכת הדלק של מאזדה 3 מעולה – כ 16.1 ק"מ לליטר. מאזדה 3 בנוייה מחומרים קלים שמאפשרים ביצועים טובים לרכב מסוג זה.
במידה ואתם נתקלים בבעייה או בצורך בטיפול תקופתי של מאזדה 3 מומלץ להכנס למוסך מורשה מטעם היבואן כדי לתת לרכב שלכם את הטיפול הטוב ביותר.
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים