להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  מכירת רכב באינטרנט
 

מכירת רכב עושים דרך האינטרנט

אם אתם בעלי רכב ומעוניינים למכור אותו מהר, ולקבל מחיר טוב כנסו לאינטרנט וקבלו את כל השירות לו אתם נזקקים. אין צורך לצלצל לכל החברים שבמילא לא צריכים לקנות רכב משומש, וגם לא לתלות שלט "מוכרים אותי" על החלון האחורי וגם לא לפרסם בשום עיתון. היום עושים מכירת רכב דרך האינטרנט – זה מהיר יותר, זול יותר והרכב שלכם נחשף להרבה יותר אנשים שמעוניינים בדיוק ברכב כמו שלכם.
 
איך זה קורה באינטרנט?
אתרי מכירת רכב משומש באינטרנט מסווגים את הרכב שלכם לפי כמה וכמה קטגוריות, שבאמצעותם ניתן לחפש ולמצוא את הרכב שלכם באופן מדויק. כשאתם נרשמים ומכניסים את פרטי הרכב תתבקשו להכניס בין היתר את הפרטים הבאים:
סוג הרכב (פרטי,מסחרי, ואן וכדומה)
מודל הרכב ושנת ייצור
נפח המנוע
סוג הגיר (תיבת הילוכים) – אוטומטי או ידני
קילומטראז' של המנוע
צבע הרכב
איזה יד הרכב
תוספות – מערכת שמע, כיסויים מיוחדים, גג נפתח, חלון שמש וכדומה
לכמה זמן יש טסט לרכב
המחיר המבוקש
 
לאחר שתזינו את הפרטים מוטב להכניס גם צילומים של הרכב מבחוץ ומבפנים, כדי לתת לקונה הפוטנציאלי תחושה שהוא יכול להכנס לרכב ולראות אותו מקרוב. אם ברכב תוספות מיוחדות כמו מערכת סטריאו משוכללת או חלון שמש וכדומה, צלמו אותם מקרוב והעלו גם אותם לאתר יחד עם הנתונים.
כל מי שנכנס לאתר כדי לחפש רכב מחפש רכב בקטגוריות מסוימות כמו למשל צמיגי מלגזה. יש שמחפשים אך ורק על פי המודל, שנה ומחיר. לאחרים חשוב מאד הקילומטראז', ויש כאלה שמעוניינים רק ברכב עם גיר אוטומטי. כמה שיותר פרטים תזינו את המודעה שלכם תוכלו לקבל יותר כניסות ויותר פניות מקונים אפשריים.
 
מה עושים לאחר שמצאתם קונה פוטנציאלי
מכירת רכב אינה מסתיימת במודעה באינטרנט. זו מאפשרת לכם לחשוף את הרכב שלכם להרבה יותר קונים פוטנציאלים מאשר בכל דרך אחרת. חשיפת המודעה באינטרנט אומנם מאפשרת לכם להגיע למספר רב של קונים, אבל יש לשים לב לכמה וכמה פרטים נוספים.
לאחר שסיכמתם עם קונה פוטנציאלי על מכירת הרכב סביר להניח, שהוא או היא ירצו לבדוק את הרכב במוסך וגם לקחת את הרכב לנסיעת מבחן. לאחר שתעברו את השלב הזה יהיה בדרך כלל משא ומתן סופי ואחרון על המחיר, ולאחר שתסכימו על המחיר הסופי יהיה עליכם להעביר את הבעלות על הרכב בדואר או במשרד התחבורה. במעמד זה מקובל להעביר את הכסף מן הקונה למוכר.
יש לבדוק היטב לפני מכירת רכב שהוא אינו מעוקל לאיזה גוף ציבורי או פרטי, כי במקרה כזה לא יהיה ניתן להעביר את הבעלות מיד ליד ולא ניתן יהיה להשלים את המכירה.
מכירת רכב באינטרנט מקלה על החיים מאד ומאפשרת לכם למכור את הרכב הישן שלכם במהירות וביעילות. מכירת רכב עושים רק דרך האינטרנט.

 

 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים