להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  קלנועית מבית טוב
 
אם גם לכם ישנם קרובי משפחה מבוגרים המתקשים בהליכה, או שכנים הסובלים מנכות המקשה את יכולת התנועה שלהם – מומלץ לספר להם על הקלנועית של חברת פרידמן. החברה אשר נוסדה בשנת 1959 תספק עבורכם קלנועיות איכותיות אשר יפתרו את כל בעיות התנועה של קרוביכם. הקלנועית אמנם לא תאפשר להם לנהוג בכבישים מהירים, אך היא בהחלט תאפשר להם לעשות סידורי קניות בקרבת ביתם, ולבקר אתכם בשבתות, חגים ואירועים ללא כל קושי, במידה ואתם נמצאים באזור מגוריהם.

מהי קלנועית? מה חשוב לדעת על המוצר?
קלנועית היא כלי בן 3-4 גלגלים (תלוי בדגם) המאפשרת התניידות באמצעות הדלקת מנוע ונהיגה. עבור מרבית דגמי הקלנועיות אין גג, והנהיגה מתבצעת כשהנהג יושב תחת כיפת השמים, כשהוא אוחז בכידון קדמי. חשוב לדעת מהו טווח המהירויות בכל קלנועית, ומהו המרחק המקסימלי שהיא מסוגלת לנסוע כשהמצבר מלא, ללא טעינה חוזרת. כן, חשוב לוודא שמדובר במוצר בעל חומרי גלם איכותיים. כאשר אנו דנים בקלנועית של חברת פרידמן, תהיו בטוחים שאתם מכוסים מבחינה זו במאת האחוזים.

נתוני מהירות ומצבר
קלנועית יכולה לנוע במהירויות 6-18 קמ"ש. במקרים רבים, המהירות המקסימלית תהיה 12 קמ"ש בלבד. זו גם המהירות המרבית המותרת לנסיעת קלנועית על פי חוק. היא יכולה לנוע ללא טעינה למרחק של 13-50 ק"מ, תלוי בדגם הקלנועית. במאמר הבא נלמד כיצד לתרגם נתונים אלו לחיי המעשה: נציין בפניכם מספר דגמים נפוצים של קלנועיות מבית פרידמן, בצירוף נתוני מצבר ומהירות.

דגמי קלנועיות
קלנועיות קטנות – נקראות גם מיני קלנועיות. אלו קלנועיות המסוגלות לגמוע 13 ק"מ בממוצע ללא טעינה חוזרת בהינתן מצבר מלא. מהירותן תעמוד על 6-8 קמ"ש. יש בהן אפשרות לנסיעת אדם יחיד בלבד. 
קלנועיות בינוניות וגדולות – בקלנועיות אלו יכולת הנעה של 12 קמ"ש ומעלה. יש לזכור כי חל איסור לעבור את ה 12 קמ"ש על פי דיני התעבורה. חלקן מכילות גג שמש מרופד ומקום להסעת אדם נוסף. הקלנועיות המתקדמות בסדרה זו יכולות לנוע למרחק של 50 ק"מ ללא טעינה חוזרת, ויכולות לשאת משקל של 205 ק"ג בתוכן.
זקוקים למידע על רכישת קלנועית? מתעניינים בדגם משופר ומפנק במיוחד? מומלץ לפנות לחברת פרידמן!
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים