להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  עו"ד תעבורה – מתי זקוקים לו?
 
הרבה אנשים צוחקים על העובדה שבמדינת ישראל יש יותר עורכי דין מכל אנשי מקצוע אחרים, אך ברגע האמת דבר זה מוכיח את עצמו, כמו במקרים בהם זקוקים לשירותיו של עו"ד תעבורה. מאמר זה יסביר באילו נושאים יכול לעזור לכם עו"ד תעבורה.
 
עורך דין תעבורה- כרטיס ביקור
עורך דין תעבורה הוא מומחה בכל הקשור אל הליכים משפטיים בתחום התעבורה. אם נתקלתם במצב בו הורשעתם בגרימת תאונה, מצב של אי תשלום קנסות, מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון, נהיגה בשלילה ומצבים נוספים, חשוב לפנות מיידית אל עו"ד תעבורה. מומחה זה יבחן את המקרה, יאמר ללקוחותיו מהם הצעדים הנכונים והחכמים ביותר, ילווה אותו ויעזור לו למזער נזקים רבים ופעמים רבות לצאת מהמשפט עם עונש פחות כבד מזה שהלקוח יכול היה לקבל. חשוב לקחת בחשבון כי בשנים האחרונות רשויות החוק אוכפות בהקפדה את כל הקשור אל עבירות תעבורה ולכן גם העונשים חמורים יותר. יחד עם זאת, ניתן למזער את הנזק למינימום האפשרי - באמצעות הסתייעות מאת עו"ד מקצועי שעבר כמה וכמה מקרים בקריירה שלו. דבר זה מביא אותנו לנקודה הבאה: כיצב תבחרו עורך דין תעבורה שישרת אתכם על הצד הטוב ביותר?
 
הבחירה הנכונה של עורך דין תעבורה
כפי שצוין בתחילת מאמר זה יש כמות גדולה מאוד של עורכי דין במדינתנו ולכן חשוב מאוד להקפיד ולבחור את עורך הדין המתאים ביותר למקרה של הלקוח. כאן חשוב לשים דגש על הדברים הבאים:
  • הכשרה- חשוב לוודא כי אכן מדובר בעורך דין על פי חוק אשר רשום בלשכת עורכי הדין של ישראל.
  • מומחיות- דבר שני יש לוודא שבוחרים עו"ד תעבורה. יש מומחים בתחומים רבים אך רק עו"ד בעל ניסיון במקרים דומים למקרה של הלקוח יוכל לספק את התוצאה הטובה ביותר.
  • ניסיון ויתרון- ניסיון הוא דבר חשוב מאוד כאשר מדובר על בחירת עו"ד שילווה אתכם. ניסיון מצביע על כך שעורך הדין מכיר את כל החוקים, הסייגים, הבירוקרטיה המשפטית ועוד. בנוסף לכך, אם מדובר על עו"ד תעבורה אשר עבד באותה מערכת, הרי שיש בידכם אוצר. עורך דין תעבורה שהיה בעברו שוטר תנועה או תובע במשטרה הוא תמיד יתרון. 
 
למידע נוסף: http://www.ja-law.co.il/
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים