להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  עד כמה חשוב לבחור נכון חנות אופניים?
 
כאשר אתם הולכים לקנות אופניים, אתם אולי מצויידים בשם המותג של האופניים שאתם רוצים לקנות, ואולי אפילו יש לכם מושג לגבי רמת המחיר שאותה אתם רוצים לראות. יחד עם זאת, אין זה אומר שאתם רוצים להיכנס לחנות הראשונה בה נתקלתם ולקנות את האופניים רק בגלל שיש לאותה החנות את האופניים במלאי. חנויות אופניים שונות מציעות חוויית שירות שונה ללקוחותיהן, ואם וכאשר מתעוררת תקלה באופניים, אתם עשויים להבין עד כמה חשוב הנושא של חוויית השירות. כל עוד אין בעיה באופניים, והכל הולך חלק, מה שקורה במרבית הפעמים, הכל בסדר, אבל כאשר מתעוררת תקלה, השירות שמציעה לכם חנות אופניים הופך להיות הנושא הכי חשוב שמטריד אתכם.

השתמשו בחושים הצרכניים שלכם

כדי לבחור את החנות המתאימה לכם מבין שלל חנויות אופניים בדקו את החנות לפי כל מה שאתם יודעים כצרכנים מנוסים. בכל יום אתם קונים מוצרים ושירותים, ואתם בהחלט יכולים לנסות ולתהות על קנקנה של החנות בה אתם קונים. כך למשל, בדקו האם אותה חנות אופניים שאתם נכנסים אלה מציעה גם אביזרים לאופנים, בדקו האם החנות מקפידה להעניק לכם תעודת אחריות חתומה עם רכישת האופניים, בדקו מה הן ההטבות שאתם מקבלים מהחנות בגין הרכישה, האם בעל החנות מדריך אתכם בסבלנות על האופניים, האם הוא מזמין אתכם להגיע אליו עם כל תקלה והוא יטפל בה, ועוד כהנה וכהנה רמזים שאתם יכולים לאסוף רק מהאינטראקציה הפשוטה שלכם עם בעל החנות.

חפשו עסקה סבירה, לא טובה מדי ולא רעה מדי

כיום, אפשר למצוא בעיר אחת, עשרות חנויות אופניים המציעות פחות או יותר את אותם המותגים באותה רמת מחירים. כמובן שעליכם לבצע מחקר שוק והשוואת מחירים כדי לוודא שאתם עושים עסקה טובה וקונים את האופניים במחיר הטוב ביותר שאפשר להשיג, אך אל תשכחו לבדוק גם את הנושא של חוויית השירות, האדיבות והאמינות של החנות. אביזרים לאופנים הוא רמז, התנהלות המוכר מולכם הוא רמז, תעודת אחריות היא רמז, רמת מחיר סבירה, לא גבוהה מדי ולא נמוכה מדי היא רמז, וכל הרמזים האלה אמורים לסייע לכם לקבל החלטה חכמה יותר.
ל- swiftbikes יש מגוון מוצרים ומוצרים משלימים שכדאי לבדוק.
 
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים