להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  נוהל 6 – לשמור על הזהירות בכביש
 
 נוהל 6 – לשמור על הזהירות בכביש

נוהל 6 נכנס לתוקף בתאריך ה- 19.9.2012 והוא חל על כל החברות אשר עובדות עם 40 רכבים ומעלה.
בחברות אלו חייב להיות קצין בטיחות ועליהן לפרסם מספר טלפון (על מדבקה) בחלקו האחורי של הרכב כך שיהיה ניתן לדווח על נהגים שביצעו עבירות תנועה או נהגו באופן מסוכן.
לחילופין, ניתן לדווח על התנהגות זהירה.
הסרת האנונימיות של הנהג משפיעה על אופן נהיגתו באופן מיידי, שכן הוא יודע כי ניתן לאתר אותו בקלות ולדווח עליו, לכן הוא מקפיד יותר על הזהירות.
 נוסף על כך, חובה לפרסם את מדבקת מספר הטלפון ולהקפיד על כך שתהיה בולטת, כך שיהיה ניתן לראות אותה בכל תנאי האור. במידה וניתן, יש להדביק את המדבקה בחלק האחורי ובצד השמאלי של הרכב.
החברות חייבות לעקוב אחר תלונות הנהגים והמעקב איננו פשוט כלל משום שהדיווחים מגיעים במשך כל שעות היממה ויש לענות, לטפל, לנתח את הממצאים, לרשום ולדווח לקציני הבטיחות.
 
כיצד ניתן להקל על החברות ולחסוך להן זמן ועבודה ?

נוהל 6 עשוי לגזול זמן ואנרגיות רבות אשר דרושות לעבודה השוטפת של החברה. חברות אשר מעוניינות לחסוך זמן ואנרגיה יכולות לעשות זאת בקלות ולפנות אל חברה אשר מתמחה במתן פתרונות ושירותי תקשורת. חברה מקצועית ובעלת ניסיון אשר מתמחה בניהול מוקדים, תנהל את הפניות המתקבלות, תעבוד באופן מסודר והמידע המתקבל יהיה מאובטח באופן קפדני. כמו כן, החברה  תפיק דוחות, תשלח התראות באמצעות הודעות טקסט ומיילים, תספק מדבקות לרכבים לפי מידות ובהתאם לחוק, תעדכן את הפניות, תעבוד עם תוכנה מתקדמת אשר חוסכת זמן ותהיה זמינה במשך 24 שעות ביממה.

מה עושים עם הדיווחים ?

הפנייה שתתקבל תכלול את מספר הרכב, תאריך הפנייה והשעה המדויקת (לרבות מאיות השנייה). כמו כן, תכלול הפנייה את העיר בה התרחש האירוע ואת תיאור הפנייה. לאחר מכן, יתוחקר האירוע על ידי קצין בטיחות ויוזן למערכת יחד עם מסקנות האירוע והתאריך בו טופל, כך שבזמן הביקורת יהיה ניתן להציג את הנתונים בפני מפקחי תחום קציני בטיחות.
 
 
 
 
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים