להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  מסלולי משכנתא
 
כיום, שנת 2013, ריבית הפריים עומדת על 2.5%, לאחר שבנק ישראל ביצע הפחתה של הריבית ב-0.25%. לאור הריבית הנמוכה, תמהיל המשכנתא המומלץ ביותר כיום הוא מסלול של ריבית פריים לא צמודה למדד, מה שיאפשר ריבית שנתית של 1.6%, ריבית נמוכה מאוד שתאפשר חיסכון רב. מסלול נוסף שמומלץ אחרי מסלול הפריים, הוא מסלול בריבית קבועה הצמודה למדד לתקופה קצרה, מסלול בעל יציבות בהחזר המשכנתא, החיסרון הוא בהצמדה למדד המחירים לצרכן. מסלול מומלץ נוסף הוא מסלול בריבית קבועה לא צמודה למדד לתקופות ארוכות יותר מ-10 שנים. במסלול זה ללווה יש ביטחון, מאחר שיש לו יציבות בהחזרה קבועה של תשלום חודשי קבוע, הידוע מראש. כך, הלווה יכול לתכנן היטב את המהלכים שלו לאורך כל שנות ההלוואה.

בחירת מסלול

ישנם מגוון מסלולי משכנתא, כאשר לכל אחד את היתרון ואת החיסרון שלו, הכול תלוי במצב האישי שלכם, בצרכים, באופי המשפחה שאתם מפרנסים, בגודל המשפחה, ברצונות העתידיים, בהכנסות, הוצאות, הוצאות לא מתוכננות וכן הלאה. בכדי להחליט מסלול אחד מתוך מסלולי משכנתא שונים, אותם הגוף הפיננסי מציע לכם, מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות חיצוני, מחברה לייעוץ משכנתא, אשר לו אין אינטרסים אישיים, אלא ייעוץ אובייקטיבי לחלוטין. קניית בית זהו ללא ספק צעד מאוד משמעותי, שמצריך מכם לקיחת אחריות גדולה על החיים. כאשר לוקחים הלוואה כה גדולה, יש צורך בערבים, שימו לב כי אתם בוחרים בערבים מאוד קרובים אליכם, בדרך כלל מדובר בבני משפחה, מאחר שבמקרה ותיקלעו למשבר כלכלי מסוים, הם יהיו הגב שלכם.

בחירת הערבים

כמו כן, ברגע שבוחרים בערבים קרובים, בתת מודע אתם יודעים כי אסור לכם לקחת סיכונים, שמא תפגעו באנשים הקרובים אליכם. בכל גוף פיננסי יש אותם מסלולי משכנתא, אך לכל מסלול יש שינויים בין גוף לגוף, מה שמצריך מכם ומיועץ משכנתא מקצועי, להתמקח עם הגופים השונים, בכדי להשיג תמהיל משכנתא משתלם, עם ריבית נמוכה. אולי אחוז לפה ואחוז לשם זה לא משהו שיכריע עבורכם את הכף כעת, אך תזכרו כי מדובר בהלוואה לטווח הרחוק, מה שיגרום לכל אחוז להצטבר. 
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים