להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  מכירת רכב לפירוק, האם זה כדאי?
 
מכירת רכב לפירוק, האם זה כדאי?

כמעט כל אחד ואחד נתקל מעת לעת במודעות פרסומת שמציגות אפשרות של קניית רכבים לצרכי פירוק. אמנם לא מדובר על צעד שמתאים לכולם, אולם יש מקרים רבים מאוד שבהם מדובר בהחלט על החלטה נבונה, בעלת חשיבות גדולה.
בין היתר, מדובר על צעד שמעיד על מודעות חברתית וירוקה, אבל לא פחות מכך, יש כאן גם חשיבות בטיחותית, אפשרות למנוע בזבוז של כסף ולמעשה, אפשרות להרוויח כסף, בלי להתאמץ.

כל היתרונות

כדי להבהיר מדוע אכן כדאי לנקוט בצעד של מכירת רכב לפירוק, נסקור את היתרונות של בחירה שכזאת. תוך כדי כך, נסביר גם למי זה מתאים באופן מיוחד.
  •  להפוך גרוטאה לכסף – מכירה של רכב למטרות פירוק מתאימה באופן מיוחד למקרים שבהם המכונית התיישנה, היא מתקשה לסחוב בעליה, מתקשה להניע, הבעיות המכניות מצטברות חדשות לבקרים. במקרים שבהם הרכב הישן כבר הפך הלכה למעשה לגרוטאה, כדאי להיפרד ממנו לשלם, להעביר אותו לפירוק ולקבל במקום כסף מזומן. יש לציין שחלק מסוחרי הגרוטאות והברזל מוכנים אפילו לגרור את האוטו שעומד כאבן שאין לה הופכין.
  •  לא כדאי להסתכן – ישנם אנשים שמתקשים להיפרד ממכונית ישנה, ששירתה אותם נאמנה במשך זמן ארוך. כדאי לזכור שנסיעה בכלי תחבורה שאיננו בטוח, בהחלט מסכנת חיים. במקרה זה, כדאי לעשות את הצעד ולהעביר את הרכב לפירוק, כי החיים פשוט יקרים.
  • יותר ישן זה מאוד יקר – גם מכוניות ישנות, שעדיין מסוגלות לנסוע באמינות מסוימת, מסתירות סוד אפל. הסוד הזה הוא הוצאות תפעול יקרות. ישן, זה אומר יותר ביקורים במוסך, יותר הוצאות על דלק, על החלפת שמנים. בחלק לא קטן מהמקרים עולה גם צורך להוציא יותר על טסט (פעמיים בשנה למכוניות ישנות) ועוד.
  • פחות זיהום, פחות לכלוך – נסיעה במכונית ישנה יוצרת בעיה אמיתית לא רק מבחינה בטיחותית ובשל הוצאות חודשיות יקרות. מדובר על מפגע רציני בהיבט של איכות הסביבה. מערכת פליטה מיושנת, נזילת שמנים, נצילות טובה פחות של דלק פוגעים בסביבה ובעצם – בכולנו.
  • בגלל המחזור – סיבה נוספת לכך שכדאי למכור רכב למטרות פירוק היא שמדובר על צעד בעל תרומה משמעותית מבחינה חברתית, בזכות היכולת לעשות שימוש בחלקי הרכב השונים או במתכות, בכדי ליצור מוצרים חדשים או מחודשים. בצורה כזאת, בעל הרכב מרוויח כסף, התעשייה מרוויחה חומרי גלם, והסביבה מרוויחה שכן נמנע בזבוז מיותר.
 
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים