להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  למה כדאי להשכיר מיניבוסים לטיולים?
 
חברת הסעות מקצועית היא חברה שמסוגלת להתאים ללקוח את השירות המתאים לו ביותר. דבר זה תקף לגבי סוג ההסעה לה הוא זקוק והרכב שיבצע את ההסעה. מאמר זה יספק לכם את כל הנתונים אודות היתרונות של הסעות מיניבוסים.
 

הסעות מיניבוסים – היעילות במיטבה

בשנים האחרונות ניתן לראות כי חברות הסעה רבות משתמשות במיניבוסים למטרת הסעות קבועות והסעות חד פעמיות. המיניבוס הוא כלי רכב שמשלב בין אוטובוס לרכב ומאפשר נסיעה מהנה ואיכותית של כמות קטנה של אנשים בתנאים הנוחים ביותר. הסעות מיניבוסים מתאימות בדרך כלל להזמנת הסעה שכוללת עשרה עד חמישה עשר איש ופעמים רבות מוזמנת על ידי קבוצת חברים שמעוניינת לנסוע לטיול יחדיו בצפון או בדרום אך אינם מעוניינים לקחת את רכבם הפרטי אם בגלל הדלק שמתבזבז ואם משום שהם אינם מעוניינים לנהוג חזרה במצב של עייפות. הסעות של רכבי המיניבוסים מתאימים גם להסעה של קבוצה לאירוע מסוים כמו למשל חתונה או מופע.
 

כל היתרונות באוטובוס אחד קטן

אין זה מקרי חברות רבות שמספקות שירותי הסעות מחליטות להציע ללקוחותיהם גם שירותי מיניבוסים. מיניבוסים הם התחליף המתאים ביותר הן מבחינת הוצאת דלק והן מבחינת כמות האנשים. בנוסף, גם קבוצת האנשים אינה צריכה להתחיל ולשלם עבור הסעות באוטובוס גדול אלא חצי מהמחיר ולפעמים אף פחות בשביל רכב יותר קטן. היתרונות הנוספים של הסעות מיניבוסים הם:
  • התאמה- כל עוד מדובר על הסעות בין עשרה לחמישה עשר איש הסעות אלו מתאימות לכל מטרה.
  • הסעה בטוחה- הזמנת שירות הסעות מיניבוסים מבטיחה כי ההסעה תהיה שם בשבילכם ולא יהיה מצב בו תהיו מוגבלים בהגעה או חזרה לאירוע מסוים אליו הבטחתם להגיע.
  • חסכון- חוסכים בהוצאות דלק ובזמן על הכביש. בנוסף חוסכים פעמים רבות תשלום על חנייה.
למידע נוסף - http://www.shirantours.co.il/
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים