להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  כיצד טיפול תקופתי ברכב במוסך מורשה יכול למנוע תאונת דרכים
 
הלחץ להגיע לעבודה בזמן, לקחת את הילדים לגן, להגיע ללימודים, לשלם חשבונות, להגיע לרופא בזמן, לא לשכוח את האימון בחדר כושר... למי יש זמן לכל זה? רובנו נוטים לדחות את הטיפול התקופתי לרכב שלנו בשל לחץ בזמנים, עומס מחויבויות וטרדות שונות ובלתי פוסקות. ואז, כשכבר יש לנו כמה שעות פנויות – אנחנו מכניסים את הרכב לבדיקה תקופתית במוסך הקרוב ביותר, בדרך כלל מוסך לא מוכר וזה שיוכל לעשות את העבודה עבורנו בתוך הזמן הקצר ביותר.

מתפשרים על המוסך - מתפשרים על החיים

אורח החיים המודרני גורם לנו לקבלת החלטות פזיזות לא אחת, החלטות אשר אינן מבוססות על שיקול דעת ובדיקת ההשלכות האפשריות. מקרים רבים מוכיחים כי הגורם המכני הינו בין הגורמים המשמעותיים ביותר לתאונות דרכים. כיום, החוק מאפשר לכל בעל רכב לטפל ברכבו בכל מוסך רכב מוכר, אולם את המחיר האמיתי אנו משלמים בבריאותנו, באברי גופנו ולא אחת גם בחיינו. מחיר זה הוא יקר פי כמה ממחירו של טיפול תקופתי ברכב. פשרה על המוסך המטפל היא פשרה על חיינו.

למה דווקא מוסך מורשה?

חומר מתבלה, וכמו כל חומר שמתבלה, יעילות העבודה שלו פוחתת. כשמדובר במכונת כביסה או במערבל ביצים, המחיר של הבלאי הוא נמוך. אולם כשמדובר בבלאי של בלמי רכב, המחיר עלול להיות גבוה הרבה יותר ולהביא לפגיעות בגוף ובנפש. תקינות כלי הרכב אחראית במידה רבה לנסיעה שוטפת ולשמירה על בטיחות הנוסעים בו. מוסך מורשה העושה שימוש אך ורק בחלקי חילוף מוכרים ורשמיים מהחברה מבטיח כי אלו ישמשו את בעל הרכב למשך זמן רב ויבטיחו נסיעה בטוחה וחלקה.

אין קיצורי דרך

חלקי חילוף חלופיים יכולים להוות קיצור דרך מעולה לאלו בינינו הקצרים בזמן, למי שעובד סביב השעון ולמי שאינו רוצה להשקיע סכומים גדולים בתיקון כלי הרכב ושמירה על מצבו התקין, אולם אלו יהיו גורמי ההרג שלנו והאחראיים לתאונת הדרכים הבאה. כדי לשמור על חיי ילדיכם והיקרים לכם – אל תתפשרו על המוסך המטפל בכלי הרכב שלכם, דאגו לטפל אך ורק במוסך מורשה.
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים