להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  טיפים לחיסכון בביטוח הרכב
 
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב הוא אחד מהביטוחים הנפוצים ביותר, והנרכשים ביותר בין חברות הביטוח השונות. מחירי הביטוח, הינו אחד הפרמטרים החשובים והמשפיעים ביותר בקבלת ההחלטות טרם רכישת הפוליסה. עד לפני מספר שנים, תעריפי הביטוח היו זהים בין החברות, ונקבעו על ידי תאגיד חברות הביטוח, אך כיום לכל חברת ביטוח יש את הזכות לקבוע תעריף משלה, אשר נקבע על סמך פרמטרים שונים, ולכן כאשר רוכשים ביטוח רכב- יש לבצע השוואת מחירים.
ישנם מספר אלמנטים אשר חשוב לשים אליהם לב כאשר אנו רוכשים ביטוח רכב. מעבר לביטוח החובה, אשר כשמו כן הוא- חובה, ישנן הרחבות נוספות שניתנו לרכישה על ידינו, כמו ביטוח מקיף וביטוח צד ג', ובדיוק לשם כך חשוב לבצע בדיקה מקיפה והשוואה בין החברות על מנת להבין מה הם כוללים ומה ההבדלים ביניהם.

משווים לפני שרוכשים

כאשר אנו יוצרים קשר עם חברת הביטוח ורוכשים את הפוליסה, חשוב מאד לספק פרטים נכונים ומלאים, ולא לנסות ולרמות את חברות הביטוח, רק על מנת לקבל איזושהי הוזלה או הטבה במחיר. במידה ומוסרים מידע לא אמין, בעת תאונה, אנו יכולים להיתקל בסירוב מוצדק של חברת הביטוח לתשלומי הפיצויים והכיסויים, שכן לא מסרנו את הפרטים המדוייקים אודותינו מלכתחילה. כמו כן, יש לזכור כי מסירת פרטים שקריים היא עבירה על החוק, ולכן יש להימנע מכך בכל תוקף.

השוואה בין מחירי ביטוח הרכב בפוליסות השונות- ישנם מספר טיפים בנוגע לחיסכון בעלויות הביטוח, אך בשורה התחתונה, על מנת לחסוך בביטוח הרכב, תצטרכו לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות. אמנם לעיתים מדובר במשימה מייגעת, ועולות שאלות של "מי מבין בזה בכלל..." או על מה מדובר בכל פרמיה ושאלות נוספות, אבל כאמור- מומלץ להקדיש לכך זמן, ולבצע בדיקה מקיפה על מנת לקבל את האינפורמציה הדרושה לכם בכדי לחסוך עלויות.

התאמת פוליסת הביטוח לצרכיך- אנשים רבים אינם מקפידים על איזון בפוליסת הביטוח שלהם, שכן, על מנת להוזיל את מחיר הפוליסה, הם חוסכים בהרחבות מסויימות, ובכך עלולים לפגוע בעצמם בעתיד. למשל, על מנת לחסוך בתשלום החודשי של הפוליסה, מבטלים את ההשתתפות העצמית מצד חברת הביטוח, ובמקרה של תאונת דרכים, ההשתתפות העצמית היא גבוהה פי כמה וכמה מהעלות שהייתה יכולה להיות מלכתחילה, ובכך נוצר מצב שהחיסכון הלך לאיבוד. מצד שני, הזמנת פוליסה הכוללת הרחבות רבות לרכבים שאינם זקוקים לכך, גם היא נחשבת לפוליסה לא מאוזנת, והינה מיותרת. לכן יש חשיבות רבה לפעול בתבונה, ולהזמין ביטוח מאוזן אשר מתאים לצרכים שלכם.

כיצד חוסכים בעלויות הביטוח?

חברות הביטוח מציעות הנחות על ביטוח רכב עברו מבוטחים אשר משתייכים לאוכלוסיות שבאופן סטטיסטי מעורבות פחות בתאונות דרכים, או בעלי רקורד נקי יותר בהרשעות.  אמנם לא ניתן לשנות את העבר, אך בהחלט רצוי להכיר את הפרמטרים שאליהם מתייחסות חשבות הביטוח ולנצל זאת לטובתכם כאשר אתם ניגשים לרכוש ביטוח רכב.
תוספות לביטוח הרכב-בידקו מהן התוספות הנחוצות לכם ביותר- החל מביטוח רדיו, ועד לביטול השתתפות עצמית- תוספות רבות יכולות להוזיל או להבטיח לכם הגנה כוללת יותר על הביטוח.

לסיכום- חיסכון בעלות ביטוח הרכב הוא לעיתים אפשרי, אך לא תמיד הוא הכרחי או נכון. יש לקחת בחשבון את כל השיקולים ואת כל הנתונים הפרוסים לפניכם, ורק אז לקבל החלטה. השוואת מחירים בין חברות הביטוח הינה הכרחית תמיד ובכל מצב, ויכולה רק לעזור. והכי חשוב- סעו בזהירות.
 
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים