להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  טיפים לבחירת ביטוח חובה
 
ביטוח חובה הינו ביטוח אשר חובה על כל בעל רכב או נהג לרכוש. בישראל, עד לשנת 2004, היה נהוג ביטוח חובה אחיד שמחירו ותנאיו היו אחידים. החל משנת 2004 חלה רפורמה חדשה בעולם הביטוח, רפורמה זו ביטלה את הביטוח האחיד ולמעשה איפשרה לחברות הביטוח להציע ביטוח חובה לקהל מבוטחיהן.
 
המצב הנוכחי בישראל הוא שכל חברת ביטוח יכולה למכור פוליסת ביטוח חובה, מצב זה טוב עבור הצרכן ובפועל אם בעבר המחיר היה אחיד, כיום ישנם פערי מחיר בין חברות הביטוח השונות והצרכן יכול לבצע השוואת מחיר בין החברות השונות ולחסוך כסף ברכישת פוליסת ביטוח החובה.
 
בבואכם לבחור חברת ביטוח דרכה תרכשו את ביטוח החובה לרכבכם, דעו כי ישנן מספר אפשרויות, בין אם רכישת הביטוח באמצעות חברות הביטוח הישיר, אשר מציעות שירות ישיר אם בטלפון ואם אונליין באמצעות אתרי האינטרנט שלהן, ובין אם באמצעות סוכן ביטוח אשר עובדים עם חברות ביטוח שונות. מה עדיף? הדיעות חלוקות: יש המעדיפים את הנוחות והקלות שמציעות חברות הביטוח הישירות, אשר לעתים בלחיצת כפתור מאפשרות רכישת ביטוח, שלעתים אף זול יותר ואינו כולל עמלות שונות כפי שקורה בעת רכישה מסוכן. מנגד יש המעדיפים לרכוש דרך סוכן מאחר וככה הם רגועים יותר ויודעים שיש להם עם מי לדבר בעת הצורך, גם אם לעתים העלות יקרה יותר.
 
בין אם אתם מעוניינים לבטח דרך סוכן ובין אם ישירות אל מול חברות הביטוח, חשוב לא לרכוש את הביטוח הראשון שהציעו לכם, אלא לבצע השוואת מחיר של ביטוח החובה בין החברות השונות, תתפלאו לדעת כי עשויים להיות פערים של ממש בין החברות השונות.
ניתן לבצע השוואת מחירי ביטוח חובה באתר UCOMPARE , באמצעות מחשבון ביטוח החובה באתר תוכלו לקבל בלחיצת כפתור הצעות מחיר מחברות הביטוח השונות.
 
חשוב להיות מודעים לכך שחברות הביטוח אינן מחויבות לבטח כל נהג.  
חברות הביטוח בודקות את עברו הביטוחי של הנהג, וכן את כלי הרכב עליו הוא נוהג ובהתאם תקבל את ההחלטה האם היא מוכנה לבטח אותו בביטוח חובה.
 
אם סורבתם על ידי חברות הביטוח, מסיבה כזו או אחרת, תוכלו לפנות לחברת ה"פול" אשר מבטחת בביטוח חובה את מי שסורב על ידי חברות ביטוח אחרות, אם כי רכישת ביטוח דרכם לרוב יקרה משמעותית.
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים