להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  חלקי חילוף מקוריים – שמירה על בטיחות ותקינות
 
חלקי חילוף מקוריים – שמירה על בטיחות ותקינות
 
אם יש לכם תקלה ברכב שמחייבת אתכם להחליף חלק מסוים, כדאי לכם לקרוא את הדברים הבאים. לפני שתחליטו האם לרכוש חלקי חילוף מקוריים או משומשים, קיימים כמה פרמטרים שכדאי לכם לקחת בחשבון ולשים אליהם לב. 
 
נכנסתם למוסך? בטיחות מעל הכל
הדבר החשוב ביותר שצריך לעמוד לנגד עיניכם בעת רכישה של חלק כלשהו הוא הבטיחות. בבחירת החלפים לא כדאי לכם להתפשר. כדאי לערוך בירור מקיף להתאמת החלקים לרכב הספציפי שלכם, לבדוק את הנתונים המופיעים בהוראות היצרן ולהשוות בין דגמים שונים. רובנו לא מתמצאים בדגמים ובסוגים השונים ועל כן מומלץ ורצוי לפנות למוסך מורשה כדי להתאים את החלפים לרכב. ישנה חשיבות עצומה לבחירה נכונה בתחום זה, כיוון שהיא קובעת את רמת הבטיחות עבור כל יושבי הרכב. בנוסף, החלקים השונים ברכב הם אלו שאחראים על תקינותו ולכן יש להם משמעות כלכלית לטווח הארוך. בחירה נכונה ומושכלת שלהם תשמור על שווי הרכב ועל המחיר בו תוכלו למכור אותו בעתיד.
 
למה חשוב לשים לב?
כאשר אתם מכניסים את הרכב לתיקון במוסך, יש לשים לב למספר נקודות חשובות. ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך:
 
·         חלקי חילוף מקוריים או חלופיים
ישנם שני סוגים של חלפים לרכב שניתן לרכוש. חלקי חילוף מקוריים לרכב הם כאלה שיוצרו על ידי היצרן של הרכב. לעיתים מדובר בחלקים אותם מייצרים מפעלים אחרים, אך היצרן תמיד חייב לאשר אותם בטרם הם משווקים למוסכים המורשים ולחנויות. חלפים אלו שווים לאלו המקוריים של הרכב והם נחשבים בטיחותיים ואמינים. סוג נוסף הוא כזה המיוצר על ידי יצרנים שונים, שאין להם את מיתוג היצרן של הרכב. את החלפים התואמים או המשומשים ניתן לרכוש עבור החלפת אבזור, ידיות, פנסים, דלתות, אטמים וחלקים דומים. יש להיזהר במיוחד מחלקים כאלה. הם אמנם זולים יותר, אך נחשבים ללא אמינים ועלולים לפגוע בבטיחות הרכב.

·        צמיגים למלגזות "חצב למלגזות "
אנו עובדים עם ספק של צמיגים מיובאים מגרמניה וברזיל . לאחר הזמנה החברה שולחת משאית שרות שמתקינה את הצמיגים בבית הלקוח.
חצב צמיגים למלגזות נותנים שרות מקיף לכול תחום הצמיגים וג'נטים של מלגזות.
 
·         טיפול במוסך מורשה
לפני שאתם מחליטים על תיקון הרכב ורכישת חלקי חילוף עבורו, כדאי לבדוק עם המוסך שבו אתם מטפלים ברכבכם. יש לבדוק עם המוסך לגבי טיבם, היעילות של התקנתם, וכמובן המחיר שלהם אל מול חלפים מסוג אחר. גם אם החלטתם לבחור במוסך אחר, חשוב לוודא שאתם בוחרים במוסך מורשה בלבד.
 
·         עבודה מול חברת הביטוח
לפני שאתם מקבלים החלטה באשר לרכישת חלק מקורי או חלופי מומלץ לבדוק מהי המדיניות של חברת הביטוח שלכם. קיימות חברות ביטוח שלא יסכימו לשלם על התיקון במידה ותבחרו בסוגים לא מקוריים. לא כדאי לאבד את הכיסוי הביטוחי כדי לחסוך כמה שקלים. חברות הביטוח מעדיפות להפחית את הסיכון שהן נוטלות על עצמן, אך מדובר בדבר שפועל לטובתכם דווקא, על מנת שתרכשו חלקי חילוף טובים ומתאימים רכב שלכם.
 
·         אחריות על החלפים
במידה ואכן בחרתם כמומלץ בקנייה של חלקים מקוריים, יש לשים לב ולוודא כי מדובר בכאלה שמגיעים באריזה מקורית וסגורה שעליה ישנה אחריות של היצרן. האחריות נעה, בדרך כלל, בין שלושה חודשים לשנה.
 
תמיד עדיף לשאול ולהתייעץ
רובנו לא מוסכניקים ולכן הידע המקצועי שלנו בתחום הרכב הוא אינו מזהיר בדרך כלל. לכן, בכל מקרה של תקלה או לאחר תאונה מומלץ תמיד להתייעץ במוסך מורשה אמין ומקצועי. מוסכניק טוב ידע להמליץ לכם על החלק שמתאים עבורכם, וייתן לכם אחריות מלאה על התיקון.
.
צרו קשר עם מוסך אדיב א. ארמוזה מורשה - לרכישה והתקנה של חלקי חילוף לפורד – מאזדה
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים