להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  ווי גרירה- חשוב לדעת
 
בשנים האחרונות ניתן לראות נגררים רבים על כבישי ישראל. כל רכב אשר מעוניין לגרור נגרר קירור, סירה או אופנוע או כל סוג אחר של נגרר חייב לקבל היתר לכך ולרכוש ווי גרירה אשר יותקנו בצידו האחורי של הרכב. מאמר זה יגולל בפני הקוראים נקודות חשובות אודות ווי גרירה ויסביר גם על פרוצדורת התקנת ווי גרירה.
 
ווי גרירה- התאמה אישית
בעלי רכבים רבים אינם מודעים לעובדה כי הם אינם יכולים להיכנס לחנות אשר מציעה גם ווי גרירה, לבחור בוו המתאים לתקציב שלהם ולהתקין אותו ברכב שלהם. כאן נדרש ידע ומקצועיות שתחילתה היא בהתאמת הוו אל סוג הרכב ולאחר מכן התקנתו בצורה מקצועית. התאמת ווי גרירה תמיד תיעשה בהתאם ליצרן של אותו רכב עליו הוו אמור להיות מותקן. הנקודות החשובות אותם יש לקחת בחשבון כאשר קונים ווי גרירה הן:
  • יצרן- יש לרכוש וו גרירה המתאים ליצרן הרכב. אם יש לכם רכב של אותו יצרן לו אינכם מוצאים וו, ניתן לפעול אל מפעל אשר מייצר ווים בהתאמה אישית.
  • משקל- ישנם סוגים שונים של ווים וחשוב מאוד לבחור באותו אחד אשר יתאים למשקל של הנגרר שלכם, כלומר וו אשר יתאים לכושר העמסה שלו.
  • מטרה- חשוב לציין בפני המוכר בחנות גם את המטרה של קניית הוו וזאת על מנת שהוא יוכל להראות לכם את אותו וו המתאים ביותר.
 
סוגים שונים של ווי גרירה לרכב
חשוב לדעת כי ישנם סוגים שונים של ווים וההמלצה היא תמיד לבחור באיש מקצוע בעל ניסיון בכל הקשור אל התקנת ווי גרירה. כיוון שישנם ווים שונים המתאימים למשאיות, ג'יפים, רכבים פרטיים וכל רכב אחר תמיד חובה להתייעץ עם המוכר בחנות טרם קנייה של וו זה או אחר. בנוסף, ניתן לבחור בווים נשלפים, עם חורים, בלי חורים, משולבים וסוגים שונים, כך שאם אינכם בעלי ידע מקצועי בתחום זה, הדבר הכי הטוב יהיה לשאול את המומחים בחנות.
התקנת ווי גרירה ללא ידע מקצועי עלולה לגרום נזקים חמורים לרכבכם, שכן במידה ונעשה שימוש בוו גרירה שלא מותאים למשקל או סוג הרכב, הדבר יכול להוביל לגרימת נזק לטמבון הרכב עד למצב של עקירתו המוחלטת! נזקים כאלה ואחרים קורים וימשיכו לקרות עקב נסיון להוזיל עלויות אך לא לקוחים בחשבון שהעלויות הגבוהות באמת הן אלו של תיקון הרכב לאחר שנעשה נזק בסדר גודל כזה. המסקנה: פנו לבעל מקצוע בתחום ואל תתפשרו על איכות!
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים