להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  ביטוח אחריות מקצועית לעבודה בראש שקט
 
ביטוח אחריות מקצועית לעבודה בראש שקט

כל בעל מקצוע חופשי או בעל עסק מבקש להגן על עצמו מפני תביעות המתבססות על הפרת החובה המקצועית תוך רשלנות או טיפול לקוי הניתן ללקוח בתום לב. בעלי המקצועות החופשיים מבקשים למעשה להגן על עצמם מפני מקרים של גרימת נזק בעקבות טעות אנוש שלהם. בעל מקצוע חכם הוא כזה אשר יודע כי גם לאחר שנים רבות של מקצועיות ועבודה קפדנית ואיכותית אין הוא חסין מפני טעויות או גרימת נזקים בתום לב.
חברות הביטוח מציעות לבעלי מקצועות חופשיים כמו עורכי דין, חשמלאים, רופאים או יועצי מס פוליסות ביטוח אחריות מקצועית המאפשרות להם לעבוד בראש שקט. עם כל תביעה המוגשת בטענה של רשלנות המערבת גרימת נזק בתום לב, יוכל בעל המקצוע להפעיל את הפוליסה בכפוף לתנאים הקיימים. חשוב להדגיש כי בעל המקצוע המבוטח מחויב במתן שירות הולם ומקצועי לכל לקוח, הפוליסה מעניקה כיסוי רק במקרים בהם הרשלנות התרחשה כתוצר של תום לב. 

יתרונות של ביטוח אחריות מקצועית
  1. הגנה מפני תביעות רשלנות המוגשות נגד בעל המקצוע המבוטח.
  2. כיסוי רטרואקטיבי לתביעות המוגשות בעבור מקרים אשר התרחשו טרם תקופת הביטוח, הפוליסה תכסה מקרים אלו רק כאשר יוכל המבוטח להוכיח כי דבר התביעה לא הובא לידיעתו טרם רכישת הפוליסה.
  3. כיסוי הוצאות משפטיות למימון הגנה בפני תביעת הרשלנות, הכיסוי ניתן בהתאם לסכומי הפיצוי המוגדרים בפוליסה.
ביטוח אחריות מקצועית מומלץ מאוד לבעלי מקצועות חופשיים, הפוליסות משווקות באופן פרטי או תוך ביטוח קולקטיבי באמצעות אגודות מקצועיות. המחירים אינם גבוהים, במבחן המציאות, השקט הנפשי של בעל המקצוע הופך את ההשקעה בפוליסה חכמה ונחוצה. חשוב לציין כי ישנן פוליסות ייעודיות בעבור כל קבוצת בעלי מקצוע, ישנה פוליסה ספציפית המיועדת לרופאים, פוליסה המיועדת לעורכי דין וכן הלאה.

האחריות שלנו כבעלי מקצוע

גם לאחר רכישת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המעניקה כיסוי מקיף ותחושת ביטחון, על בעל המקצוע לגלות אחריות ולבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. פרט לנזקים כספיים המתלווים לתביעות רשלנות יהיו גם נזקים תדמיתיים ומקצועיים מהם לא ניתן להתעלם. בהתאם לכך, נוקטים בעלי המקצוע בצעדים רבים למניעת רשלנות, פיקוח ושיפור יכולות אישיות.
אחת לתקופה, מומלץ יהיה לכל בעל מקצוע מנוסה ככל שיהיה לעבור הדרכות ריענון מקצועיות, השתתפות בכנסים מקצועיים מאפשרת עדכון בהתפתחויות החדשות בתחום. מתוך מטרה להעניק ללקוחות את המענה המקצועי הטוב ביותר ולזכות למוניטין חיובי, על בעל המקצוע לגלות אחריות אישית ומחויבות לאתיקה המקצועית ולביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. כלל נותני השירות בישראל ובעלי העסקים מתבקשים לבצע אחת לתקופה בדיקת בדק בית יסודית המקיפה את הנהלים, את השירות ללקוח, את שביעות הרצון ואת כלל העובדים למטרת שיפור תפוקת העבודה וצמצום הסיכויים לגרימת נזקים עקב מקרים של רשלנות מקצועית. 
 


 
 
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים