להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  באילו מקרים צריך עורך דין תעבורה?
 
באילו מקרים  צריך עורך דין תעבורה?
 
עורך דין תעבורה הוא הכתובת הנכונה בכל מצב בו עוברים על חוקי התעבורה. ניתן להחליט האם מעוניינים להסתייע בו לשם ייעוץ וזאת משום קנס שהתקבל שלא בצדק או שניתן לשכור את שירותי הייעוץ וייצוג שלו בפני בית המשפט וזאת במקרה בו נעשתה עבירה חמורה, כמו למשל נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים.
 
ישראל של שנת 2014
בשנים האחרונות יש החמרה באכיפה בדרכים וזאת כתוצאה מהתאונות הרבות והקטל בדרכים. משרד התחבורה והמשטרה מקפידים לתפוס עברייני תנועה ולהעניש אותם בצורה חמורה על מנת שלא ייווצר מצב בו הם יחזרו לכביש ויחזרו על המעשה. יש נהגים רבים שביצעו עבירה מינורית לפני שנים, דבר שיכול להשפיע עליהם בצורה חמורה בשנים האחרונות.
מדינת ישראל מקפידה להעניש כל אדם שביצע עבירה ואם מדובר על אדם שזוהי אינה עבירת התעבורה הראשונה שלו, העונש יכול להיות חמור ביותר. עורך דין תעבורה הוא האדם אליו יש לפנות מיידית לאחר שהמשטרה החליטה לעצור אתכם בגין עבירת תנועה זו  או אחרת. מומחה זה בתחום התעבורה ידריך אתכם כיצד לנהוג (בצורה שלא תחמיר את העונש) ויעזור בכל הקשור אל הקלת העונש.
 
עורך דין תעבורה- הבחירה הנכונה
חשוב לדעת שיש עורכי דין רבים בישראל וחלק לא קטן מהם עוסקים בתחום התעבורה. לכן, חשוב לבדוק "בפינצטה" מיהו אותו עורך דין שייצג אתכם. הדברים אותם יש לוודא הם:
  • לימודים ורישיון- יש לוודא שמדובר על עורך דין שיכול להציג בפניכם רישיון עורך דין ולומר לכם היכן למד ומהו הניסיון שלו בתחום.
  • התאמה- יש תחומים רבים בהם עורך דין תעבורה עוסק, כמו למשל מצבים של נהיגה תחת השפעת אלכוהול, נהיגה תחת פסילה, עבירות של מהירות מוגברת, תאונות דרכים ועוד. חשוב מאוד לברר עם עורך הדין האם הוא מומחה בתחום שלכם והאם יש לו ניסיון של ייצוג תיקים דומים לשלכם.
  • פעילות- עורך דין תעבורה חייב להכיר את הבירוקרטיה המשפטית מ- א' עד ת' ולהיות בעל ניסיון רב בתחום. בנוסף, חשוב מאוד שהוא יכיר אנשים נוספים בתחום, כתוצאה מעיסוקיו, כמו למשל עורך דין שמכיר שוטרי תנועה, כי הוא היה שוטר בעבר וכן הלאה.
בקרו באתר של עו"ד אבי ג'אן למידע נוסף.
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים