להזמנות ובירורים:
052-5068585
 
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
   
  איבדתם מפתחות? עובדות חשובות שחייבים לדעת לפני הזמנת מנעולן
 

אין מה לעשות, מפתחות הינם אבזר שנוטה להעלם, ועל פי רוב  במצבים ובזמנים הכי פחות מתאימים. לדוגמא, חזרתם הביתה באמצע הלילה וגיליתם שאין לכם מפתח בשביל להיכנס, או שהמפתח היחיד לכספת בה שוכנים הדרכונים נעלם רגע לפני הנסיעה לחו"ל. יחד עם זאת, רגע לפני שאתם מזמינים מנעולן ישנן מספר עובדות חשובות שעליכם לדעת.  
 
מי פורץ לכם את המנעול באמצע הלילה?
 
בדרך כלל אנו נדרשים אנשים למנעולן בשעות ובמצבים לא שגרתיים ולחוצים. במצבים אלו הנטייה היא להזמין את איש המקצוע הראשון הנענה לקריאה. ואולם, הזמנה זו מניחה בידיו של אדם זר לחלוטין את הגישה לבית, לכספת או לעסק שלכם. גישה זו מובילה לא אחת למעשים פליליים של פריצה או גניבה. במילים אחרות, מנעולן לא בוחרים באמצע הלילה, אלא דואגים לאתר מראש איש מקצוע מורשה ואמין.
 
מנעולן מורשה רק מטעם משטרת ישראל
 
עקב רגישות מקצוע המנעולן, קבלת רישיון עבודה בתחום מותנית באישור של משטרת ישראל. האישור ניתן לאנשים בעלי הכשרה מתאימה שאין להם עבר פלילי, ושקיבלו תעודת יושר  מהמשטרה. לכן, אם יצרתם קשר עם מנעולן שטוען כי יש לו את ההכשרה וההסמכה המתאימות, אל תסתפקו במילה שלו. בקשו לראות אישור תקף של משטרת ישראל המאפשר לו לעסוק בתחום.
 
אריזות מקוריות בלבד
 
בעת שמנעולן מורשה מחליף לכם מנעול או חלקים בו, חשוב שישתמש רק ברכיבים מקוריים שהוצאו לנגד עיניכם מהאריזה. גישה זו תבטיח שאכן מדובר במוצר מקורי, ושאף אחד לא שכפל או העתיק אותו במועד מוקדם יותר. זכרו כי מנעולן מקצועי מודע לגישת עבודה זו  ומכבדה. אם נתקלתם במנעולן השולף מוצר ללא אריזה, אל תבטחו בו גם אם הוא מצטייר כאדם אמין מאוד. דרשו שהעבודה תבוצע רק עם חלקים מקוריים וארוזים.
 
מידת המקצועיות של מנעולן
 
חשוב לדעת כי מנעולים מהווים ענף רחב היקף המתחדש ומתעדכן כל הזמן. לכן, מעבר לכך שעל המנעולן להיות איש מקצוע מורשה, קיימת חשיבות רבה גם למידת המקצועיות וההתמחות שלו. מנעולן בלתי מנוסה או בקיא עלול לגרום נזק ניכר למנגנון ולתשתיות שאותן הוא מנסה לפרוץ. לכן, חשוב לבחור רק במנעולן מנוסה ומומלץ, ליידע אתו מראש בסוג המנעול הנדרש לפריצה, ולוודא שיש לו את הכלים והידע הנחוצים לביצוע העבודה עם מינימום נזקים הכרחיים.
 
מוקד שירות מנעולנים
 
חוקי מרפי מורים כי לשירותי המנעולן תזדקקו ברגעים הכי פחות מתאימים, כאשר אתם מאחרים לפגישה חשובה, מספר שעות לפני המראת המטוס, בערב יום שישי או באמצע הלילה. אם אתם מסתמכים על מנעולן פרטי יהיה עליכם לקוות שהוא לא באמצע עבודה אחרת, או חלילה נסע לחופשה עם משפחתו באילת. יחד עם זאת, בימינו ניתן ללכת על בטוח ולפנות אל חברה ידועה כמו רב בריח, המספקת שירותי מוקד מנעולנים אמין ומקצועי בפריסה ארצית.
אז אם תזדקקו להחלפת מנעול או צילינדר בחולון והסביבה, למשל, תוכלו לפנות לשירותי מנעולן בחולון של חברת רב בריח המספקת שירות מקצועי ומהיר 24 שעות ביממה שיבוצע על ידי אנשי מקצוע מורשים, אמינים ומומחים.
 
למידע נוסף אודות שירותי מנעולן רב בריח ב-vimeo
 
 
 
 
 
 
 
 
  במה אתה מתעניין?
   
  סימולטורים
   
  הרצאות
   
  הדרכת קשישים
בנהיגת קלנועית
   
  נהיגה מתקדמת
   
  לימוד נהיגה
   
  הדרכות 4X4
   
  אפשר גם אחרת
   
  מרכז הדרכה נייד
לרכיבת אופניים